Музика • Театр/Перформанс • Майстерні • Лендарт • Кіно • Програма по днях

Маршрут

АртПоле'2012 відбудеться на Дністрі в селі Уніж (Івано-Франківська обл.)

Найближчі до фестивалю великі міста — Івано-Франківськ (57 км) і Тернопіль (100 км).

Для тих, хто збирається доїжджати самостійно:

  1. з Івано-Франківська треба їхати в напрямку Городенки до села Незвисько, звідти до фестивального майданчика 12 км;
  2. з Тернополя треба їхати в напрямку Золотого Потоку, звідти до фестивалю 13 км, найближчий населений пункт з цього боку — село Возилів. 

Для тих, хто їде власним транспортом: дорога до від Івано-Франківська до Незвиська і від Тернополя до Возилова пристойна, останні кілька кілометрів — місцевого значення, з усіма відповідними принадами і пригодами.

Трансфери з Івано-Франківська і Незвиська

В Івано-Франківську трансфери відправлятимуться з залізничного вокзалу, вартість квитка — 22 грн в один бік. До Унежа також можна буде доїхати з Незвиська (в Незвиську зупиняються маршрутні автобуси Івано-Франківськ—Городенка) — вартість квитка 6 грн в один бік. Щоб замовити трансфер, будь ласка, телефонуйте за номером 096 648 5438 — Володимир.

Трансфери з Тернополя

Вартість квитка — 95 грн туди-назад і 65 грн в один бік в 20-місному автобусі; 100 грн в обидва боки і 70 грн в один бік у 8-місному автобусі. Щоб замовити трансфер, будь ласка, телефонуйте за номером 097 966 5234 — Андрій.

Сплав Незвисько—Уніж

Розпочати свій фестиваль можна ще по дорозі до Унежа. З Незвиська на АртПоле вирушить одна з фестивальних сцен, на якій виступатиме Гич Оркестр, і за бажання ви можете стати публікою на сусідніх катамаранах. Серед інших принад сплаву — епічні ландшафти, неторкані людиною урочища, водоспади і древні скелі, а також знайомство з унікальним пташиним світом Дністровського каньйону. А ті, хто любить руїни замків та фортець, матимуть можливість оглянути залишки Раковецького замку XVII ст., зведеного воєводою Войцехом Бієневським для захисту бродів через Дністер.

Щодо практичної інформації. Катамарани та рафти виготовлені із  високоякісних матеріалів, складаються із кількох секцій. Речі складаються в об’ємні торбах, що захищають їх від випадання та намокання. Для додаткової безпеки учасники сплаву обов’язково отримують рятувальні жилети, тож вміння плавати не є обов’язковою умовою. Натомість в обов’язковий перелік входять: головний убір, крем від засмаги, одяг, що захищає шкіру від сонячних опіків — не треба недооцінювати підступність дністрянського сонця, господарські рукавички як засіб захисту від мозолів та обвітрення і дощовик. Відстань від Незвиська (куди можна доїхати рейсовим автобусом) до Унежа складає 15 км, тож середня тривалість сплаву — 4 години. Вартість участі у сплаві — 80 грн.

Якщо ви вирішили відправитися на АртПоле, супроводжуючи плавучу сцену, пишіть на  адресу tini.gard@gmail.com або телефонуйте за номером 067 339 7638 — Клуб атракційного туризму «Тіні Ґардаріки».

Фото місцевості


Переглянути більшу мапу